Jeugd

Onze jeugd neemt met 2 teams deel aan de bondscompetitie.

Team 2: 8e divisie afdeling 7

DamesHeren
Elke BuckxLucas Breukers
Ilse HilkensRuben Cuijpers
Chloë Valkenburg Jarno van Sloun
Eva Schaefer (Reserve)Dave Swagten
Sophie Schaefer (Reserve)Roel Dircks (Reserve)
Silvia Stammen (Reserve)

Wedstrijdschema en standen

In de tabel hieronder de uit & thuis wedstrijden van BC Maasdroppers 2:

Via de volgende link kom je uit op de website van badminton Nederland: https://badmintonnederland.toernooi.nl/sport/league/team?id=7DEE036B-820A-4A0B-B6F4-D8FDAB5003E7&team=164

Datum & start tijdThuis teamUit teamUitslag:
19-09-2021 –> 10:00BC Maasdroppers 2BC Keep Fit 2
1-7
25-09-2021 –> 09:30KBC 67 1BC Maasdroppers 2
03-10-2021 –> 10:00BC Maasdroppers 2 BC Rally 2
07-11-2021 –> 09:30BC Echt 6BC Maasdroppers 2
14-11-2021 –> 09:00BC Wik 1BC Maasdroppers 2
05-12-2021 –> 10:00BC Keep Fit 2BC Maasdroppers 2
12-12-2021 –> 10:00BC Maasdroppers 2 KBC 67 1
16-01-2022 –> 10:00BC Rally 2BC Maasdroppers 2
30-01-2022 –> 10:00BC Maasdroppers 2 BC Wik 1
20-02-2022 –> 10:00BC Maasdroppers 2BC Echt 6

Club:Adres sporthal:
BC MaasdroppersSporthal Andreashal
Europlein 7
Maasbracht
BC EchtSporthal in de Bandert
Bandertlaan 7
Echt
BC Keep FitSporthal Gulpdal
Landsraderweg 5
Gulpen
KBC 67Sporthal Rolduc
Rolducerstraat 112
Kerkrade
BC RallySporthal de Geusselt
Olympiaweg 68
Maastricht
BC WikSporthal Munstergeleen
Pancratiusstraat 25
Munstergeleen

Team Jeugd 1: Competitie onder 11 Afdeling 1

Jongens:

Meisje:
Merijn TimmermansInge Roebroeks
Maico van Gulik
Luuk Willems
Dean de Zwart
Jayden van Sinttruijen
Roan Willems
Aiden Hendriks
Vince Vossen

Wedstrijdschema en standen

In de tabel hieronder de uit & thuis wedstrijden van BC Maasdroppers Jeugd 1:

Via de volgende link kom je uit op de website van badminton Nederland: https://badmintonnederland.toernooi.nl/sport/league/team?id=7FF515E8-0388-4C85-8F41-E2A83A04994A&team=7

Datum & start tijdThuis teamUit teamUitslag
19-9-2021 –> 10:15Good Luck J3
BC Maasdroppers J1
1-7
26-9-2021 –> 10:00BC Maasdroppers J1 BC Victoria J3
02-10-2021 –> 17:30BC Olympia 56 J4BC Maasdroppers J1
10-10-2021 –> 10:00BC Maasdroppers J1BC Olympia 56 J3
07-11-2021 –> 11:30BC Wik J4BC Maasdroppers J1
14-11-2021 –> 10:00BC Maasdroppers J1 BC Trilan J5
05-12-2021 –> 10:00BC Maasdroppers J1Good Luck J3
12-12-2021 –> 10:00BC Victoria J3BC Maasdroppers J1
16-01-2022 –> 10:00BC Maasdroppers J1BC Olympia 56 J4
22-01-2022 –> 17:30BC Olympia 56 J3BC Maasdroppers J1
30-01-2022 –> 12:00BC Trilan J5BC Maasdroppers J1
20-02-2022 –> 10:00BC Maasdroppers J1 BC Wik J4

Club:Adres Sporthal:
BC MaasdroppersSporthal Andreashal
Europlein 7
Maasbracht
GoodluckSporthal de Hamar
Hamarplein 2
5951 CD Belfeld
BC Olympia 56Sporthal Gulick
de Drink 7
Tegelen
BC WikSporthal Munstergeleen
Pancratiusstraat 25
Munstergeleen
BC TrilanSporthal Terwaerden
Sportlaan 1
Landgraaf
BC VictoriaSporthal In de Biessen
Gravin von Schonbronlaan 4
Hoensbroek

Voor vragen omtrent de jeugdcompetitie, stuur een mail naar trainers@maasdroppers.nl