Jeugd

Onze jeugd neemt met 2 teams deel aan de bondscompetitie.

Team 1: 8e divisie afdeling 7

DamesHeren
Elke BuckxLucas Breukers
Ilse HilkensRuben Cuijpers
Chloë Valkenburg Jarno van Sloun
Eva Schaefer (Reserve)Dave Swagten

Wedstrijdschema en standen

In de tabel hieronder de uit & thuis wedstrijden van BC Maasdroppers 1:

Via de volgende link kom je uit op de website van badminton Nederland: https://badmintonnederland.toernooi.nl/sport/drawmatches.aspx?id=5D953B5C-F950-4A86-A7E7-52500255826A&draw=117

Datum & start tijdThuis teamUit teamUitslag:
12-09-2020 –> 09:30KBC 67 2BC Maasdroppers 15 – 3
20-09-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 1BC Echt 60 – 8
27-9-2020 –> 10:00BC Wik 1BC Maasdroppers 18 – 0
04-10-2020 –> 10:00BC Keep Fit 2BC Maasdroppers 1
01-11-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 1BC Weert 67 6
08-11-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 1BC Rally 2
15-11-2020 –> 10:00BCR/Goodluck 2BC Maasdroppers 1
29-11-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 1KBC 67 2
06-12-2020 –> 09:30 BC Echt 6BC Maasdroppers 1
13-12-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 1BC Wik 1
10-01-2021 –> 10:00BC Maasdroppers 1BC Keep Fit 2
17-01-2021 –> 10:00BC Rally 2BC Maasdroppers 1
24-01-2021 –> 10:00BC Maasdroppers 1BCR/Goodluck 2
31-01-2021 –> 10:00BC Weer 67 6BC Maasdroppers 1

Club:Adres sporthal:
BC MaasdroppersSporthal Andreashal
Europlein 7
Maasbracht
BC EchtSporthal Rolduc
Rolducerstraat 11
Kerkrade
BC Keep FitSporthal Gulpdal
Landsraderweg 5
Gulpen
KBC 67Sporthal Rolduc
Rolducerstraat 112
Kerkrade
BC RallySporthal de Geusselt
Olympiaweg 68
Maastricht
BC WikSporthal Munstergeleen
Pancratiusstraat 25
Munstergeleen
BC Weer 67Sporthal Boshoven
Vrakkerveld 2
Weert
BCR/GoodluckSporthal Jo Gerris
Achilleslaan 2a
Roermond

Team 2: Competitie onder 11 Afdeling 1

Jongens:
Merijn Timmermans
Maico van Gulik
Luuk Willems
Dean de Zwart
Jayden van Sinttruijen

Wedstrijdschema en standen

In de tabel hieronder de uit & thuis wedstrijden van BC Maasdroppers 2:

Via de volgende link kom je uit op de website van badminton Nederland: https://badmintonnederland.toernooi.nl/sport/teammatches.aspx?id=8869D367-AAE2-4D92-929E-BF68C31D0FBA&tid=13

Datum & start tijdThuis teamUit teamUitslag
20-9-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 2BC Olympia 564 – 4
27-9-2020 –> 10:00BC WikBC Maasdroppers 23 – 5
25-10-20 –> 10:00BCR/ GoodluckBC Maasdroppers 2
1-11-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 2BC Trilan
8-11-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 2BC Olympia 56
15-11-2020 –> 10:00BC VictoriaBC Maasdroppers 2
29-11-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 2BCR/Goodluck
5-12-2020 –> 17:15BC Olympia 56BC Maasdroppers 2
13-12-2020 –> 10:00BC Maasdroppers 2BC Wik
16-01-2020 –> 17:15BC Olympia 56BC Maasdroppers 2
24-01-2021 –> 10:00BC Maasdroppers 2BC Victoria
31-01-2021 –> 10:00BC TrilanBC Maasdroppers 2
22-11-2020 & 21-2-2021 –> 9:00 & 13:00BCR/Goodluck & BC TrilanBC Maasdroppers 2

LET OP!!

Op 22-11-2020 & 21-2-2021 wordt door badminton Nederland een competitie dag georganiseerd. Hier komen alle teams in 1 sporthal bij elkaar en worden er 2×8 wedstrijden gespeeld.

Club:Adres Sporthal:
BC MaasdroppersSporthal Andreashal
Europlein 7
Maasbracht
BCR/GoodluckSporthal Jo Gerrishal
Achilleslaan 2a
Roermond
BC Olympia 56Sporthal Gulick
de Drink 7
Tegelen
BC WikSporthal Munstergeleen
Pancratiusstraat 25
Munstergeleen
BC TrilanSporthal Terwaerden
Sportlaan 1
Landgraaf
BC VictoriaSporthal In de Biessen
Gravin von Schonbronlaan 4
Hoensbroek

Voor vragen omtrent de jeugdcompetitie, stuur een mail naar trainers@maasdroppers.nl